
Anita Janssen
Anita Janssen verzorgt onder de naam ABC communicatie & mediaproducties films, filmproducties en communicatieopdrachten.
Duur | 1 dag |
---|---|
Doelgroep | (communicatie)medewerkers van patiënten- en cliëntenorganisaties |
Kosten | € 100,- statiegeld |
Locatie | PGOsupport, Utrecht |
Niveau | Basis |
Leerpad | Online communicatie |
Inschrijven mogelijk tot 12 juni 2019
Met je smartphone, pocketcamera of tablet is filmen makkelijker dan ooit. Een video deel je ook heel eenvoudig online, via Facebook, Twitter en YouTube. En een eigen film verhoogt de authenticiteit van je verhaal.
In de cursus 'Doelgericht filmpjes maken' leer je met je eigen smartphone, tablet of camera een goed ogend filmpje te maken dat je boodschap duidelijk verbeeldt. Van script, filmen, monteren tot verspreiden. Na de cursus kun je je inschrijven voor individueel advies bij de productie van je eigen film.
Film is breed inzetbaar, persoonlijk en direct en zorgt dat je nieuwe groepen aanspreekt. Dit kun je bijvoorbeeld met film doen:
Tijdens de cursusdag leer je filmen met je eigen camera, tablet of smartphone en krijg je tips en tricks voor:
Na de trainingsdag ga je aan de slag met het maken van een filmpje voor je organisatie. Het script hiervoor heb je al ontwikkeld tijdens de training. In de 3 maanden na de training kun je gebruikmaken van de expertise van de trainers. Zij geven je feedback op het eindresultaat.
Na deze dag:
Voor het maken van filmpjes heb je een geschikte pc of laptop nodig om opnamen te bewerken en monteren. Controleer voordat je aan de cursus begint of je video-opnamen van je smartphone, camera of tablet kunt overzetten en bewerken op je pc/laptop. Je hoeft alleen je eigen smartphone, tablet of camera naar de cursus mee te nemen. Voor de overige apparatuur zorgen wij.
Zodra je eenmaal zelf aan de slag gaat, heb je ongetwijfeld nog vragen, loop je tegen technische hobbels aan of weet je toch nog niet zo goed hoe je het aanpakt. Wij helpen je met een persoonlijk, beknopt adviestraject, bestaande uit:
Met dit traject heb je 3 maanden na de cursusdatum een goed ogende video waar je organisatie achter staat.
Misschien gebruikt PGOsupport jouw filmpje wel om deze cursus te promoten. Zo krijgt je video direct een groter bereik!
“Het was een geweldige dag. Zo veel geleerd in zo'n korte tijd en in zo'n prettige sfeer.”
Anita Janssen verzorgt onder de naam ABC communicatie & mediaproducties films, filmproducties en communicatieopdrachten.
* Deze velden zijn verplicht