Er zijn helaas (nog) geen geplande cursusdagen.
Wij houden je graag op de hoogte per e-mail wanneer deze cursus (opnieuw) wordt ingepland.
Prettig en in goede sfeer met elkaar samenwerken, gezamenlijke doelen halen, elkaar aanvullen, inspireren en ondersteunen. Dat is het ideaal. Maar: dat lukt niet altijd. Door persoonlijke verschillen, belemmerende overtuigingen, tijdsdruk, verschil in aanpak of inzichten. Ook het werken in een organisatie met vrijwilligers levert specifieke aandachtspunten op.
In deze training leer je adequaat samenwerken en ontwikkel je vaardigheden om knelpunten en dreigende conflicten aan te pakken. Het accent ligt op wat je zelf kunt doen in een lastige situatie. Dat betekent vooral reflecteren op je eigen gedrag.
In deze tweedaagse cursus komen de volgende thema's aan de orde:
Vooraf krijg je een vragenlijst om je specifieke leerdoelen en -wensen te bepalen. Tussentijds krijg je een voorbereidingsopdracht voor de tweede trainingsdag.
De trainer maakt afwisselend gebruik van verschillende werkvormen: